Colway – testuju kolagen

Krásný den, dnes bych Vám chtěla představit značku Colway. Výrobce kolagenových produktů.

14 dní testuji dva produkty a to konkrétně kolagen Vege a noční Atelomasku

Kolagen Vege je první kosmetický produkt, který je kompletní náhradou za živočišný kolagen. Je to světově unikátní analog kolagenu, který tvoří komplex aminokyselin. Vodní základ gelu pochází z mladého kokosového ořechu, díky tomu napomáhá aktivnějšímu vstřebávání aktivních látek. Kolagen vege má samozřejmě anti-age účinky, ale zároveň i detoxikuje, působí antibakteriálně a antioxidačně. Tento produkt má spousty nej. Je skvělý pro všechny typy pleti, každé dodá to co potřebuje. Je tedy ve formě gelu, který jemně voní, rychle se vstřebává a nezanechává mastný film.

Jako druhý produkt mám noční Atelomasku, je to tzv. sleepe cream. Můžete ji používat místo nočního krému a jednou za čas, ji použít jako klasickou masku.

Vyznačuje se tím, že je vhodná pro redukci prvních vrásek, pleť unavenou, poznamenanou stresem. Dodá ji vitalitu a ráno se probudíte s odpočatou pletí. Obsahuje probiotika, které umožňují pleti správně regenerovat během spánku.

Ráno používám kolagen Vege a na noc místo krému si dávám Atelo masku, po 14 dnech už vidím první výsledky. Pleť mi přijde pružnější a více hydratovaná, ale hlavně se mi nevytvořilo žádné akné, v oněch dnech. A to holky už u mě něco znamená a jsem nadšená.

Daleko více informací ( i těch odborných ) si můžete přečíst přímo na stránkách Colway, kde najdete mnoho dalších skvělých produktů.

Značku Colway mohu doporučit všemi deseti. Budu ráda když mi dáte vědět jak jste spokojeni vy?

https://www.colway.cz/kolagen/

😊

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s